Dere som ser på paradise

Sirech

Elsker forumet
Den uka som kommer nå kommer en tidliger klassekamerat av meg til paradise[8D] Vi gikk i samme klasse på videregående.. Blir spennende å se[;)] I tillegg lekte jeg en del med han Emil når jeg var yngre.. han gikk i klassa til ei i familien min[8D]
Flere her som vet om noen som er med?
 
Kjenner ingen, de ligger for langt under min intelligens til at jeg har noe med sånne lavmålfolk å gjøre.
Jeg kan godt se på de, le av de og riste litt på hodet mens jeg tenker for et nek og sånn altså! Junkfood for the brain!
Haha...
 
Neida, seriøst... Litt gøy å "kjenne" noen der inne da. Og helst se at de bajser litt på leggen i samma slengen.[8D] Sånn som Pernille.
 
Mohahahahaha...
 
Men, da er det en gutt som kommer da ja. Var det ikke ei jente til, som skulle være en sånn skikkelig fristerinne?[8|]
 
Vet at det kommer 2 gutter den uka her.. men kan jo hende det kommer ei jente til nå og.. er mange som kommer etterhvert etter hva jeg har skjønt..

For og si det sånn, han jeg kjenner ekke den skarpeste kniven i skuffen[8D] haha.. men blir artig og se han drite seg ut[8D]
 
Back
Topp