dere NESPRESSO-damer!

LilleLavendel

Forumet er livet
Fikk finfine Nespressomaskinen til jul og skal bestille kapsler nå.. Men hvilke kapsler mååå dere bare ha?:) Hvilke anbefaler dere? Er ordentlig tett i nesa, kjenner ikkeno smak, så kom ikke veldig langt med de prøvekapslene. hehe. Men ja, hvilke bestiller dere når dere bestiller og hvor mange? Hvor lenge holder de seg freshe?
 
Jeg bestiller endel volluto.
Bruker de til "vanlig" kaffe. Altså.. kjører stor kopp på dem.
Bruker de også med steamet melk. Så absolutt favoritt her :)
 
akkurat nå har de karamell og vanilje en liten periode, de syns jeg er knallgod [:)] ellers bestiller vi roma, ristretto, volutto.. og flere men husker ikke hva de heter[8D]
 
Av espresso så bruker vi mest av roma (den er bare sååå deilig til latte!), ristretto og arpeggio. Lungo så ender vi opp med den grønne.... har glemt navnet på den [8|]
 
takk takk! sikkert lurt å bestille den med 25 rør, ja:) så får vi smakt skikkelig på alle sammen!:) gøy! tusen takk for svar! hører gjerne flere synspunkt:)
 
Back
Topp