Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Er det den som er veldig populær nå?vogner som baby jogger city mini og liknende , egner de seg som sove vogn eller Bør man ha en annen vogn til det formålet , synes å ha lest en plass att det ikke anbefales , hva mener dere?
Jobber i bhg og ungene må jo sove i de vognene de har - men absolutt ikke gode sovevogner nei. Mange vokser ut av de før de er ferdige å sove på dagtid også. Og flere trehjulingene har veltet.vogner som baby jogger city mini og liknende , egner de seg som sove vogn eller Bør man ha en annen vogn til det formålet , synes å ha lest en plass att det ikke anbefales , hva mener dere?
Altså det går jo. Hvis det er det som passer best for dere, så tenker jeg det går braungen er litt over året , i bhg benytter vi en gammel simo vogn (type simo kombi) , er dog ikke så ofte han sover i vogn hjemme , er en sjelden gang bare kanskje om lørdagen eller søndagen , og da Max 2 timer i strekk , ofte så blir den ene (lengste) luren i senga og den andre luren i vogna/bilstol
hvordan er bumbleride indie mtp plass i bil?Vi har babyjogger city mini og gutten vår har sovet godt i den når han har vært trøtt, men vi kjøpte også bumbleride indie som man kan løfte opp fotbrettet pådet er den beste vgna jeg har hatt noen gang, gutten sover veldig godt i den
![]()