Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Hadde 4 navn på lista. Da hun kom var hun en helt annen. Ble enige fort da, om et navn som var ganske likt ett av de på lista. Hun var navnløs i en time eller to.
Med fyste vart me fort einige. Me trudde i utgongspunktet det var gut, så då me heilt i slutten fann ut at det var jente så kom han med eit forslag, og eg var einig.
Nr 2 trumfa eg gjennom ca 3 sekund etter fødsel (du kranglar ikkje med ho som nett pressa ut ungen din), men han var fort einig altså, kunne ikkje heite noko anna.
Nr 3 var bestemt før me visste han var på veg eigentleg.. Både gute og jentenamn. Men eg har jo levd nokre år i "verpesjuka" før eg vart gravid no, så det skulle vel berre mangla xsmile8