ivfmamma Elsker forumet Maiblomstene 2016 1 Feb 2017 #1 Hei! Har fått en britax beltestol som er fra 2004. Er den fortsatt brukbar og sikker? Fått av kollega, vet den er kollisjonsfri
Hei! Har fått en britax beltestol som er fra 2004. Er den fortsatt brukbar og sikker? Fått av kollega, vet den er kollisjonsfri
Klatremus Lillemann Juni12s allviter/orakel VIP 1 Feb 2017 #5 Endeligmamma skrev: OK takk! Klikk for å utvide … Som sagt over er den for gammel Det som er viktig nå, er at hvis du skal kaste den, så må du ødelegge den sånn at ikke noen kan plukke den opp igjen på søpla og selge/gi den videre. På stoler med integrerte belter klippes beltene, men det går jo ikke på denne.. Ødelegg isoporen eller noe..
Endeligmamma skrev: OK takk! Klikk for å utvide … Som sagt over er den for gammel Det som er viktig nå, er at hvis du skal kaste den, så må du ødelegge den sånn at ikke noen kan plukke den opp igjen på søpla og selge/gi den videre. På stoler med integrerte belter klippes beltene, men det går jo ikke på denne.. Ødelegg isoporen eller noe..