Svar på tråd

CD 10, PP 5


Merker jeg er mindre her inne når jeg ikke er i DPO-land, men er innom en gang i blant og sjekker varsler på tråder og dagbøker jeg følger! Samboeren flira litt av meg i går, for jeg prøvde desperat å lese ferdig en spennende tråd før jeg måtte sette på flymodus for å fly hjem fra ferie :hilarious:


Første jeg gjorde når jeg kom hjem var å gå på do og ta en eggløsningstest, som ikke overraskende var veldig negativ! Venter ikke eggløsning før om en halv ukes tid (litt varierende utifra appen jeg bruker)  men blir artig å se stigning!


Jeg er tydeligvis en sånn som har best LH på kvelden, for se på bildet her! Ene tok jeg i går kveld rett før 23, og nederste i dag rett over 10. Tror jeg legger inn rutine om å ta EL-test etter jobb, det blir mellom 15-17 en gang hver dag. Tar en til senere i dag også, bare for å dobbeltsjekke at det ikke er noe rart og toppen allerede har vært (noe som er veldig usannsynlig i og med at jeg ble ferdig med tr  på tirsdag denne uka) :Heartred


Back
Topp