Hva ligger blodtrykket ditt på? 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Det er undertrykket (det siste tallet) som er mest vesentlig å følge med på. Det bør ikke være så mye over 90 (litt avhengig av hva som er normalt fra person til person) i hvile.Skjønner ikke helt hva som er ille mål og hva som er vanlig. Er det liksom forskjellen mellom det første tallet og siste?
Ahh OkiDet er undertrykket (det siste tallet) som er mest vesentlig å følge med på. Det bør ikke være så mye over 90 (litt avhengig av hva som er normalt fra person til person) i hvile.
Viktig å løpe for å få opp pulsen først*løpe å hente blodtrykks måleren* har i skrivende stund 116/65![]()
Derfor pulsen var merklig høy ja.. tenkte det var fordi eg hadde vært på jobb.. gaadViktig å løpe for å få opp pulsen først![]()