Ble du avslørt som gravid?

  • Trådstarter Trådstarter Moderator Tone
  • Opprettet Opprettet
M

Moderator Tone

Guest
Selv ser hun ingen forandringer, men det gjør svigermor. I ansiktet. Forumbrukeren er tatt på fersken - for tredje gang. Hun er slettes ikke alene. Mange har opplevd at det de trodde var en hemmelighet, har blitt fanget opp av omgivelsene lenge før noen har fortalt noe.

Les mere her: http://www.babyverden.no/Gravid/Diverse/Gravid--og-avslort/

ble du avslørt før du fortalte det selv?
 
Nei, jeg sa det nok for tidlig. De som ikke visste noe før vi gikk offentlig ser jeg veldig sjeldent, dessverre.
 
Nææ.
Tror ikke noen kan se det. Ingen som forteller om de gangene de har tatt feil vet du
Sent from my GT-I9505 using BV Forum mobile app
 
Nei, har ikke blitt det enda isåfall. Håper ikke jeg blir det, må være kjipt..
 
Far min kunne se det på meg før jeg hadde testet! :p DET var skummelt det! Da var jeg 3+ ett lr Anna ! Han mente jeg gikk rart ! Hahaha
 
Tror jeg har vært avslørt, men ikke fått høre det.
Bare sånne rare spørsmål, hvor jeg føler de sjekker ut svaret mitt.
 
Far min kunne se det på meg før jeg hadde testet! :p DET var skummelt det! Da var jeg 3+ ett lr Anna ! Han mente jeg gikk rart ! Hahaha

Fersket en kollega på den måten, faktisk! Fikk høre etterpå, at mistanken min kom 2 dager før hun testet positivt. Og det var bare grunnet gangen.
 
Back
Topp