Biting...

  • Trådstarter Trådstarter Gjest89
  • Opprettet Opprettet
G

Gjest89

Guest
jeg har jo alltid vært så glad i amme, og jeg har alltid sett på det som veldig koselig! Men nå er det absolutt ikke kos lenger. Vilja biter så fælt, så jeg sitter anspent hver gang jeg ammer nå, bare venter på neste tygg. [:(] Det gjør SKIKKELIG vondt. Tips til hva jeg kan gjøre for å få henne til å slutte? Jeg NEKTER å slutte å amme nå! Synd om jeg må pine meg gjennom amminga fremover - det er jo ikke akkurat gøy. :( 
 
Vel, Nelly Linea beit veldig for ca. 1 mnd sia. Da satt jeg som deg og var skikkelig nervøs ved hver amming.
Nevnte dette for hs da jeg var på 4 mnd kontroll. Hun sa at jeg skulle ta NL vekk fra brystet, uten å si noe eller gjøre noe mer ut av det. Var hun veldig sulten, ville hun ha spist ordentlig. Det er fordi det klør at de biter.

Jeg kjøpte dentinox og smurte gommene hennes, og da avtok bitingen betraktelig. Det hender fortsatt at hun biter, men det er på slutten av ammingen. Så da tar jeg henne bort fra brystet.
 
Back
Topp