Bilstol nr. 2

Jeg trodde jeg skulle fortsette med Maxi cosi, men tror jeg går over til en som kan roteres i festet i bilen. Har en Mazda 3 og det å kunne rotere setet mot døren er genialt for å få lille inn og ut. Men, så var det å finne ut hvilket merke en skal gå for[emoji12]
 
Vi har Axkid minikid, fordi den passer til vårt behov, og kommer godt ut i tester. :)
Den varer også lenge både ifht vekt og høyde, så vi slipper å kjøpe ny bakovervendt stol på veldig lenge.
(Vi kommer til å bruke det helt til han ikke kan lenger pga vekt/høyde.)
 
Vi har gått for besafe izi plus siden den går til 25kg og kan brukes lengre bakovervendt enn isofix-stolene:)
 
Vi har kjøpt Axkid minikid siden det er en av de stolene som holder lengst bakovervendt og som kommer godt ut i tester :)
 
Besafe! Alle barna har hatt stol fra besafe, det blir det til minste også. Vi var i kjempekollisjon da barna var 1 og 3 år. Ikke en skramme på dem, det hadde nesten ikke rykket i setet engang og bilen ble kondemnert. Så dette stoler jeg på og velger igjen!
 
Back
Topp