Bikini eller badedrakt??

dingdoria

Forelsket i forumet
Jeg skal til Tyrkia i september og er vel da ca 6 mnd på vei. Er ikke så veldig keen på og bruke badedrakt,noen som har noen forslag til fine bikinier til gravide?[:)] Eller hva slags bikini som er best og bruke?
 
Sist eg var gravid (med same termindato som no) brukte eg heilt vanleg bikini med spiler. Sikkert greitt med ein bikinioverdel med litt breie selar om puppane er tunge vortne.
 
Det finnes mammabikinier. Kjørte forbi Mammashop hin dagen, og da så jeg noen i vinduet der...
 
DU får kjøpt både mamma badedrakt og bikini i noen butikker.. Men vanlig bikini går også fint ann å bruke:) 
 
Jeg har alltid bare brukt vanlig bikini.. [;)]
 
Tenker det er greit med boxer/hipster/shorts underdel og en overdel med breie stropper og litt god støtte. Kommer til å satse på det selv hvertfall! Lindex var jeg på , syns ikke de hadde så mye som passet meg, tenkte å kikke på kappahl og cubus og. Må finne no før ferien hvertfall[:D]
 
ORIGINAL: Miss Gilmore

Etter å ha trålet litt butikker så har jeg sett at kaphal og cubus har flere fine[:)] 

 
Har sliti litt med og finne noen fine.får gå og sjekke der[;)]
 
Kjøpte bikini på kappahl. Den gule som var anbefalt i "Gravid". satt kjempefint på og kostet ca 200 kr.
 
Back
Topp