Kan vi som gravide bade ute i sjøen? 
Nå er det jo så utholdelig varmt om dagen så hadde vært godt og kunne kjølt seg ned litt
Nå er det jo så utholdelig varmt om dagen så hadde vært godt og kunne kjølt seg ned litt
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Tenkte mer på i utlandet, plasser med barn og gjerne steder det ikke er fullt så hygenisk.E vel helst etter slimproppen e gått at ein skal vera forsiktig med bading. Di anbefale jo blandt anna bassengtrening til gravide!?! Ellers kan ein berre bada tenke eg. Har i allefall sjøl bada i sjøen idag å da va deilig;-)
slimpropp er en litt tykk slimete lang trådJeg har hørt at man ikke bør bade når det er for kaldt i vannet pga at man er mer disponibel for urinveisinfeksjon, men hvis man passer på å skifte med en gang man kommer opp og ikke fryser etterpå bør det vel gå greit!
Har også hørt at man ikke bør bade etter at slimproppen er gått, men hvordan vet man det? Er det åpenbart ved f.eks dobesøk?