Pinata og Bøllegull
Gift med forumet
Jeg har nå kommet hjem fra kiwi. i min pose hadde jeg 42 glass!!! Pluss en pakke grøt (den kostet 25,90 ) pluss 2 pk bleier å jeg betalte så vidt 130 kr!!!!! LØØØP Å KJØP!!
2 for 1!! PLLUSS at prisen fra før ikke er mer enn 5,90 eller 2,90... så du får 2 til prisen for det!! BILLIG!!!
2 for 1!! PLLUSS at prisen fra før ikke er mer enn 5,90 eller 2,90... så du får 2 til prisen for det!! BILLIG!!!