another wasted weekend...

mamma_møø

Glad i forumet
GAAAH!! Nå er jeg så lei sjukdom og kulde og helgejobbing! Får jo aldri gjort det vi har planlagt. Enten er vi på jobb, eller så er vi sjuke, eller så er det alt for kaldt til å finne på noe morro.

Jeg vil ha VÅR!!! Sol med varme i, snøsmelting, bare fortau, mindre klær, friskt barn, utepils ... *lengte lengte*
 
bare helt ening med deg ....da sitter vi 2 å venter på våren[:D]
 
Du er ikke alene...!
Jeg lengter etter varmere vær hver eneste dag :-(
Det kommer vel etterhvert.
Hater bitende kulde i kinnene og votter for å kunne kjøre bil!!!
 
Man kan finne på morro ting inne også [:D]

Svømming, baking, tegning [:D] Bruk fantasien!

Kjedelig med sykdom da.
 
Kan signere ang sykdom. Lei nå!!
 
ORIGINAL: Dunn

Man kan finne på morro ting inne også [:D]

Svømming, baking, tegning [:D] Bruk fantasien!

Kjedelig med sykdom da.


Joda, man kan selvsagt det. Men man blir jo ganske så brakkesjuk etter hvert også! Trur nesten ikke vi har vært ute i helgene etter jul. (Godt mulig at det er litt overdrevet altså[8D] men kommer iallefall ikke på noen gang)

Og ja. Sjukdom er no' dritt!
 
Skulle gjerne hatt vår og bedre vær ja...her daler snøen fortsatt ned....nå er jeg lei. Så gjett om jeg gleder meg til vi reiser til thailand i to uker fra 6 mars???????????[:D] Jippi 30 grader og antagligvis SOL
 
Back
Topp