Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Hvor lenge etter mislykket ivf/ icsi må man vente med fryseforsøk?
Vi har nå 2 egg i ett rør og 1 egg i ett annet rør.
Tror dere man tiner opp begge røra på en gang?
Åh, er litt spennende det der med fryseforsøk! Bare det å ikke vite om eggene man har i fryseren, tåler alt de har vært igjennom. Jeg har bare 1 egg på frys. Planen er å ta fryseforsøk i april (har booket tid på sykehuset).
Må være litt betryggende å ha flere egg på frys! Litt større sannsynlighet for å få satt inn noe i det hele tatt [:)]
her kom sommerferien i veien, så det ble et par sykluser i mellom. Hadde tre på frys, ett strå med 2 og ett med 1 egg. De tok opp det med 2 og begge overlevde. Fikk spørsmål om jeg ville sette inn to egg uansett, så om et av de to ikke overlevde om de da skulle tine det som var fryst alene. Ville jo helst ikke ha tvillinger (sånn kan det gikk[8D]), så jeg sa at om begge overlever er det greit ellers setter vi inn et!