Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Andre milepæl er snart over! Endelig! Første var 23+0 da jeg mistet først, og andre er 24+6 da jeg fikk min gutt som er snart 2 år så imorgen er jeg da i uke 25, og så langt har jeg ikke vært i et svangerskap før. Spennende
Han veide 835 gram og er frisk i dag vært en veldig vanskelig prosess med sykehus og problemer, men verdt det til slutt ! Får bra med oppfølging ja og har en cerclage som skal forhåpentligvis hjelpe meg denne gang
Gratulerer så masse med 25uker Håper småtten holder seg inne helt til termin denne gangen, og at mor ikke blir for lei (siden du ikke har gått så "lenge" gravid før )