Adams matkasse

Kakemonster88

Trives på forumet :)
jentene i juni13
VIP
Januar 2017
Noen som får mat derfra? :) Hvor mye mat får man? Nok til å mette to voksne og ett barn? Foreldrene spiser fort litt mye mat :p
 
Vi har derfra. Ikke hver uke, men innimellom. Vi er to voksne og et barn. Nok med mat. Samboer synes det er litt lite kjøtt og litt for mye grønnsaker, mens jeg synes det er passe :p vi har barnekassen som regel, men bestilt orginalkassen nå som vi får i morgen
 
Vi har barnekassen annenhver uke. Stort sett er det mer enn nok, men det hender at man bør supplere litt. Feks når det var fiskeburgere ble det lite med kun 4 slike når vi er 4. Skulle hatt Feks pommes fritez til.
 
Vi hadde original 2 voksne og 2 barn.
Var mer enn nok mat:) men vi synes ikke det var verdt det.

Vi har ikke kresne barn og vi voksne også spiser det meste. Men der var en del spesiell mat.
 
Vi har hatt barnekassen :) er to voksne og to (små) barn, og passer fint, har ofte en del mat igjen :) kjempesupre oppskrifter og fine råvarer :) kjempefin måte å komme i gang med å lage mat fra bunnen av og oppdage hvor lett det faktisk er, så nå har vi begynt på egenhånd :)
 
Back
Topp