kajen Betatt av forumet 2 Feb 2010 #1 hva er han som satt ved siden av sandra kjent for? og han overnfor? vet hvem sandra og han thomas er. men ikke de 2 andre
hva er han som satt ved siden av sandra kjent for? og han overnfor? vet hvem sandra og han thomas er. men ikke de 2 andre
*Frøkna* Elsker forumet Novemberlykke 2018 2 Feb 2010 #2 er sjokk at man kan bo hjemmifra sin mor å være så håpløs som sandra... ufff får vondt av å se på
M **Moonlight** Forumet er livet 2 Feb 2010 #3 han ved siden av henne er ihvertfall mannen til susann goksør[;)]Vet ikke om han er kjent for no selv jeg???
han ved siden av henne er ihvertfall mannen til susann goksør[;)]Vet ikke om han er kjent for no selv jeg???
F FancyPants Forumet er livet 2 Feb 2010 #5 Pål Trulsen satt skrått over henne. Tidligere kaptein på det norske Curlinglandslaget. Svein Erik Bjerkrheim har vært på landslaget i håndball.
Pål Trulsen satt skrått over henne. Tidligere kaptein på det norske Curlinglandslaget. Svein Erik Bjerkrheim har vært på landslaget i håndball.