Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Oh, my God!!! (les gjerne med Jan Thomas tonefall) Jeg har null styrke til å gjøre armhevinger med!!! [:-] Kan jo bare gå oppover fra her....[:D] Men jeg har da startet, håper det går bedre enn med minipillene mine som jeg glemte etter 3. dagen! [8|]
Hehe. skal snart begynne å trene på det eg også.. Blir nok skikkelig tungt! hehe.
(høres forresten ut som det ikke er så lenge det blir nye babyer her, når dere glemmer pillen så ofte[;)][8D] )hehe
skal starte igjen imorgen! måtte avslutte på dag nr 9 level 1, har hatt magasjau og knip i en uke nå, men idag har jeg klart å holde på maten[:)] så imorgen starter jeg igjen! men tror jeg starter på dag 6 eller no sånt.. får med noen dager til på level 1.