:(

Trudee

Glad i forumet
Har blødd igjen og har magesmerter... Fått beskjed om og ta det med ro og så skal jeg på ul på mandag.. Da er jeg 6+2, kan man se hjertet da? Seriøst, hodet er helt borte.. Greier så vidt skrive dette innlegget.. Heldigvis fikk jeg en lege som forsto at selv om det er tidlig så betyr dette mye for meg, det er allerede barnet mitt føler jeg.. Kryss fingrene for meg!!
 
Så ekkelt altså :-( Håper alt er bra og at det bare var en slags truende abort som gikk bra....godt du får alt på det rene på mandag ihvertfall og håper spiren klamrer seg fast. 
 
Ja, man kan se hjertet da. Håper det slår for deg på mandag. Skal krysse fingrene for at det lille livet klamrer seg fast. Lykke til :)
 
Tusen takk! Har sluttet og blø, men får vondt så fort jeg beveger meg... Håper i det lengste, men frykter det verste...
 


nitta skrev:
Ja, man kan se hjertet da. Håper det slår for deg på mandag. Skal krysse fingrene for at det lille livet klamrer seg fast. Lykke til :)


Sign :)
 
Back
Topp