Svar på tråd

Ja, stemmer, det var deg som spydde 9DPO, også tok du ikke test før 13DPO så var den sterk? -Var det ikke? :hilarious:


Bra det går relativt fort. Det er tidlig her enda og, så skal ikke klage på noe, syns bare det er spennende å lære så masse om unnfangelse og kroppen her inne.

Men ja, ved sist graviditet så skulle vi ikke ha barn enda, så det var livets fineste «uhell» -  (begynner å tro det var fordi jeg har sen eggløsning og vi trodde vi var «trygge») så tok graviditetest da mensen ikke kom etter 5 dager.. men da bare VISSTE jeg 100% at jeg var blitt gravid noen dager før jeg testet. Det var en sånn følelse, men uten å tenke på symptomer. Lurer på om jeg får den følelsen igjen om jeg blir gravid igjen.


Men ja, det å aktivt prøve å få barn nå er noe helt annet, man må være snill med seg selv, kan være skikkelig mentalt tungt, tenker spesielt på de med maaange prøveperioder på baken :sorry: Men har sett mange fine overraskelser siden jeg kom inn her da :Heartred


Back
Topp