Astrantia
Gift med forumet
Tilgangsansvarlig
Augustlykke 2022 ❤️
September To Remember 2022
Søvnløs i september 2025
Fortsatt ingen TR.. 2 dager over og blenda tester.. er ikke det litt rart å ikke få mens når man er sikker på at man hadde EL? Eller kan det da være noe som har skjedd ‘underveis’ når man ikke får det? ‘Skal ikke TR komme 14 dager etter EL, men det er dagene mellom TR og EL som kan være lenger?
Ny på dette![]()
Dagene fra EL til TR skal være lik hver syklus for samme person, men det er ikke sikkert din lutealfase er 14 dager, den kan også f.eks være 16 dager
Din lengde finner du ut om du registrerer EL-tester og/eller temping. Min lutealfase er fast 14-15 dager. Lykke til! Krysser fingrene for at det er en spire på gang hos deg som er årsaken

Tok EL test og Premom mener TR skulle kommet i dag da, en dag senere enn en annen app.. Ingen spire med de heeelt hvite testene mine. Får bare vente
har jo hatt EL, det er jeg helt sikker på..

4 dager, 5 tester, skygger på alle
Trodde jeg så syner og at de egentlig ikke var der, for de er supersvake, men viste en test til samboer i går og til og med han så den! Ny test i dag og ser skyggen gjennom testvinduet.

Jeg er ååå glad. Jeg har vært så lei meg i dag etter å ha trodd at kroppen min ikke "funker" og ikke har sluppet egg under eggløsning.