Abbie90
Glad i forumet
El slim skal være eggehvit; altså eggwhite i ffMen fra spøk til alvor, logger jeg el-slim feil i ff? Skal man ikke logge el-slim som sticky?Gjør jeg det feil?
![]()

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
El slim skal være eggehvit; altså eggwhite i ffMen fra spøk til alvor, logger jeg el-slim feil i ff? Skal man ikke logge el-slim som sticky?Gjør jeg det feil?
![]()

No problemOki, takk![]()
![]()

Enda kjekkere om vi endte opp i samme termingruppe denne gangenÅå så kjekt å se deg her![]()
så gøy dere vil prøve på nr 2 nå. Jeg ble gravid med nr 2 da nr 1 var 7 mnd
![]()


Jaa det hadde vært gøyEnda kjekkere om vi endte opp i samme termingruppe denne gangen![]()
Ja, tenk det! Skulle så ønske du og hadde en bebis nåJaa det hadde vært gøyrart å tenke at vi var i samme ikm gruppe da du prøvde på nr 1, nå prøver dere på nr 2 og jeg er her fremdeles
![]()

Håper dere får siste mann tilslutt
Tempen vil seg ikke og appene sier forskjellige ting. Fikk peak på el-test 5. juli. Tok en el-test igjen i går, den er sterk i fargen, men negativ. Ff-appen sier jeg er inne i fruktbar periode nå.

Er sikker på at jeg hadde EL i går CD 21 etter SA. Så tenker tanta skal komme rundt 25 juli. Og er mest sannsynlig 1 DPO i dag, så bare å x fingrene![]()


TakkJa, tenk det! Skulle så ønske du og hadde en bebis nåHåper dere får siste mann tilslutt
![]()