Ønskeliste

x1x*månesol*

Glad i forumet
Hvor kommer dere til å legge ut ønskeliste til bryllupet??
Noen tips til hva man kan ønske seg?
 
Vi kommer til å legge ut ønskelister hos Tilbords (bla. servise og hardangerbestikk++), Christiania Glassmagasin (bla. glass++) og Jernia (bla. kokkekniver, lommelykt++).
 
Synes ikke det er frekt at man lager seg slike ønskelister, da har jo de som vil kjøpe gave mulighet for å kjøpe noe brudeparet virkelig ønsker seg og trenger... Har fått mange henvendelser alle rede om vi har noen ønskeliste noe sted.
 
Vi valgte noen butikker med ting vi liker, hvor vi oenska oss gavekort fra..Saa kunne folk gi det de ville og vi kunne kjoepe det vi trengte..Syntes det var grei loesning for oss hvertfall
 
vi ønsker oss bare penger, så kommer ikke til å legge ut noen liste, vi har alt vi trenger hjemme, har bodd sammen i 6 år nå. Men vi kommer ikke til å skrive det noe sted, folk får spørre, hehe
 
Jeg synes ikke det er frekt i det hele tatt. Det er jo greit å få ting som en ønsker seg, og så er det greit å kjøpe noe en hvet brudeparet ønsker seg. Er jo ikke sikkert alle snakker med noen som vet, etc.
Mamma og pappa lagde ikke ønskeliste, og de fikk ca 20 kakefat.......[&:]
 
Vi har tenkt på å ønske oss gavekort på IKEA, siden vi har planer om å lage nytt kjøkken og bad. Evt gavekort på en flisebutikk + noe i en gavebutikk vi har her. Har det meste egentlig. Kommer også til å ønske oss penger.
 
Back
Topp