Åreknuter??!

ligri

Andre møte med forumet
Har fått noen blå merker på leggen ved kneet, ligner tynne blodårer, men de er ikke "hovnet opp." Er dette åreknuter? Hjelp, håper de forsvinner av seg selv. Noen som vet?Har en jobb der jeg noen gang står mye stille av gangen, så er vel da jeg har fått de.
 
Høres ut som sprukne blodkar syns jeg... Har også fått det og det ser nesten ut som et blåmerke når du ser det på avstand, men når man ser det nærme så er det helt tynne streker... Ikke særlig pent, men noe må man vel leve med :-/
 
Kan være begynnende åreknuter. Få på deg noen støttestrømoer før det blir for gale.Jeg har åreknuter nedover hele foten ser ut som en 100 gammel dame sin fint. Ikke noe kjole på meg i sommer. Har ikke brukt støttestrømper siden det startet i underlivet å helt på oppsiden av låret. Det lille jeg hadde med nr 2 forsvant etter fødselen også de nedentil. Så krysser fingrene for at det skjer denne gangen og.

Du må bare sitte/ligge mest mulig når du har kjangs.
Får håpe for din del at det ikke er det.
Kan ofte være arvelig.
 
Back
Topp