Å la barna gå alene i bursdagsselskap..

Ikke i bruk

Forumet er livet
Hvor gamle var barna deres da de begynte å være alene i barnebursdag til venner, uten at mamma eller pappa var der hele tiden?
 
1. Klasse. Og siste året i bhg. Enkelte ganger var vi med- andre ikke. Alt etter hva foreldrene til bursdagsbarnet ønsket
 
Siste året i bhg, altså 6 år.
Da ville han ikke ha mammaen med på selskapet :P
 
Fire år. Da ville ikke eldste ha med noen. Var der på lekeland. Reelt var det treårsdager han var i. Vennekrets som var et år yngre. Og han var ikke i barneselskap før han var fire så egentlig aldri fulgt ham.

Mellomste var vel opp mot fem, men vært med på noen av de større selskapene. Og et nå når hun var seks fordi det var ønsket av foreldrene. Selskap med hele kommende førsteklasse, så vi kunne bli kjent.
 
Last edited:
Her har de gått alene noen allerede 3år :eek:Min ikke klar for det helt enda. Blir 4år i okt:) Syns bare det er kjekt å være med vi så :)
 
1. Klasse. Og siste året i bhg. Enkelte ganger var vi med- andre ikke. Alt etter hva foreldrene til bursdagsbarnet ønsket

Samme her. Siste året i bhg ble det gradvis slutt på at en av oss var med, og hun sa gjerne at hun ikke ville det. :)
 
Varierer på ungen hvor trygg han/hun er. Men ifra 4 års alderen går barna alene her. Dersom de føler seg trygg på det.
 
Vi var med i de to første bursdagene (3-4 år) og så har han vært alene i de andre etter det :)
 
Back
Topp