Å kjenne liv

Nå begynner hun å få litt liten plass, tror jeg. Magen er stram så og si hele tiden. Det stikker ut en fot på hver sin side av navlen og ved navlen stikker det opp en stor kul jeg tror må være rompa. Magen ser ut som en stor diamant. Hun sparker mye fremdeles, men det er mer som om hun prøver å svømme nedover enn å sparke. Hun setter begge beina mot midten av ribbeina mine, før fotene sklir hver til sin side. Ser så merkelig ut. Når hun gjør dette, føles det ut som hun er på tur ut der nede også. Føler jeg må knipe igjen så hun ikke skal ramle ut.
 
Lillegutt i magen lar meg aldri glemme han :) han dulter og gnir inni der veldig mye :) føles ut som han vasker meg på innsiden (har vel fått med deg at man må vaske ut av leiligheten før man flytter ut, kanskje?)
Det er helt topp at han rører seg så mye, så lenge han kan klare å la ribbeina, blæra og innvollene mine være ifred (han har gitt meg noen harde innover! De er ikke noe gode)
<3 gleder meg til å få han ut :)
 
Back
Topp