Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari


Jeg hadde «ikke gravid» på morgen 9dpo og «gravid 1-2» på kvelden 9dpo.
Hvis det der er Rfsu test så er de supersvake!Dagens testvært blenda frem til nå, aner ikke dpo..
Hvis du har mulighet til å teste med noe annet feks CB+ anbefaler jeg det! Da får dj sikkert sterkere strek! Er babyplan sine bedre enn rfsu?Hvis det der er Rfsu test så er de supersvake!Hvis du har mulighet til å teste med noe annet feks CB+ anbefaler jeg det! Da får dj sikkert sterkere strek!
Her er bilde av min rfsutest i dag 15dpo mens jeg fikk 2-3 på digitalVis vedlegget 350999
Hvis det der er Rfsu test så er de supersvake!Hvis du har mulighet til å teste med noe annet feks CB+ anbefaler jeg det! Da får dj sikkert sterkere strek!
Her er bilde av min rfsutest i dag 15dpo mens jeg fikk 2-3 på digitalVis vedlegget 350999


Jeg tror alt er bedre enn rfsuEr babyplan sine bedre enn rfsu?
Har googlet litt da jeg synes mine var så svake, og ser flere har stusset på det og lagt ved bilder av knallsterke tester tatt på samme urin

Så dumtKan settes på tr
Lykke til videre![]()
Skal ikke disse være veldig følsom? Må teste på nytt i morgen daJeg hadde «ikke gravid» på morgen 9dpo og «gravid 1-2» på kvelden 9dpo.
Må prøve å teste på nytt igjenn i morgen daJeg hadde «ikke gravid» på morgen 9dpo og «gravid 1-2» på kvelden 9dpo.
så ingenting på babyplan i dag, bare svak strek på cb+men det kan jo være skygge.

Fikk også mensen 12 DPO denne gangen.. Spottet 11 DPO. Så jeg lurer på det samme!Kan settes på tr, mensen kom nå 12 dpo
Lykke til videre og håper mange får to fine streker
Er det tidlig med mensen 13 dager etter siste pos el test?allså 12 dpo. Eller er det normal lutefase?
Jeg har også lest at tester tidlig viser falsk negativ oftere på dagtid, og at faktisk positive kommer på kveldsurin! Amerikansk nettside, men noe må det jo være i det.
Åå? Det har jeg faktisk ikke hørt, må se om jeg finner noe på nett. Veldig spennende lesestoff syns jeg, alt om syklus egentligJeg har også lest at tester tidlig viser falsk negativ oftere på dagtid, og at faktisk positive kommer på kveldsurin! Amerikansk nettside, men noe må det jo være i det.
for min del har jeg begynt å blø litt så er nokk tr