Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Tipper du mente IKM 26.sept?Det kan du
blomst24-26-pp4-b2-el12.sept (tror jeg)- ikm 16.sept
Ja det blir nok en test eller to rundt IKM om ikke TR dukker opp, og om ikke trangen kommer før daHørtes ut som en god avgjørelse, det blir kanskje testing litt lengre ut i uka?
Ha en fin dag du og!![]()

11 dpo... syns den ser rosa ut... eller?? Wææ.
Syntes det var vanskelig å se. Hvilket merke er dette?
Syntes det var vanskelig å se. Hvilket merke er dette?
Jaa! Takk!!Så gøy, gratulererVil du jeg skal sette deg på gravid?
![]()

Ja ser av bildene at det ikke var så synlig. Mer synlig i virkeligheten såklart..syns det var en sterk strek for å være skygge.. merket er Lloyds Pharmacy. Er disse kjent for skygger mon tro?
Er ei jeg har delt IKM gruppe med flere ganger som har fått sterke skyggestreker av Lloyds tester - men virker som om noen får det av enkelte merker.. Har du mulighet å prøve med annet merke?![]()
Klarer verken jobbe eller finne ut hva det blir til middag
Så skal bort på apoteket og handle et par tidlig tester. Allerede tatt to vanlige tester i dag, den i formiddag ble litt sterkere enn den i dag tidlig men fortsatt så svak at det trengs lommelykt for å se
Glemmer at jeg bare er 9dpo og ert fortsatt er uhyre tidlig



Enig! Lurer på om EL var 3 dager senere enn jeg først trodde, og i så fall er jeg 11dpo i dag.. Høy temp, ingen TR og negativ vanligstrimmel..Arh vil bare teste og teste og teste, vil se streker for å få bekreftelse på graviditet.. Og føler ikke jeg kan ta stilling til NOE annet før det er bekreftetKlarer verken jobbe eller finne ut hva det blir til middag
Så skal bort på apoteket og handle et par tidlig tester. Allerede tatt to vanlige tester i dag, den i formiddag ble litt sterkere enn den i dag tidlig men fortsatt så svak at det trengs lommelykt for å se
Glemmer at jeg bare er 9dpo og ert fortsatt er uhyre tidlig
![]()

Makesure tidligstrimmel kanskje? Selges på noen apotek og Meny tror jeg?Denne dpo-tiden altså..
Hvilke tidligtester fra apotek anbefaler dere? Har fått strek (skygge?) på Llyoids..men har også googla at denne kan gi en del skyggestreker.. så spørs om jeg ikke må kjøpe et annet merke!![]()
Spennende, jeg har egentlig byttet gruppe men følger med her fordi! hvor mange dpo er du nå?Forskjellig man finner på.. Ble bare tull med fertilitetsmonitoren denne syklusen, så den piper hver dag. Tok en EL test for morro skyld nå, å fikk «høy» på monitoren. Økning av østrogen oppdaget. Begynner selvfølgelig å google, å ser at østrogen nivået stuper noen dager før menstruasjon - eller holder seg oppe ved graviditet. Så blir det store spørsmålet, skal jeg fortsette å teste for «morro» skyld![]()
Makesure tidligstrimmel kanskje? Selges på noen apotek og Meny tror jeg?
