Juni - skravletråden

Skulle til frisør, men frøkna hadde andre planer. Så måtte avlyse.

I ettermiddag har vi lekt på lekeplassen, vært på senteret en tur for div. ærender og hatt besøk et par timer. Så den har løpt avgårde.
Så kjipt. Var til frisøren 2 uker før frøkena kom her og en tur i april. Må sikkert om ikke så alt for lenge å farge gråhårene igjen
 
Svigermor, altså farmoren.
Hun er jo verdens beste med barn så det er rett og slett bare mamma for alle pengene. Trodde dog det skulle gå greit når de satt på gulvet å lekte. Bærte henne rundt etc. Hun ser jo farmoren hele tiden.
Men nei, med engang hun skjønte jeg var vekke stoppet hun ikke å skrike.
Kunne tatt hun med i salongen og svigermor også. Men mistet lysten på hele greien . Så frøkna og jeg koste oss heller bare hjemme.

Hun nekter nemlig ligge i vogn om hun er våken selv om hun ser meg og da må hun jo opp. Går ikke det med bleking i håret.

Det får bli en annen gang.
Mannen tar de begge så går jeg for eks. Eller jeg bare blir brunette haha
Skikkelig mammajente:D
Da får du bare prøve igjen en annen dag når mannen er hjemme:)
 
Back
Topp