Skravletråd august

Da er jeg uten jenta mi og hun i bhg. Jævligste jeg har gjort og kjenner at jeg er lei meg og gråter :(
 
Jeg gruer meg til å få to unger ut og i samme bhg på morgningen jeg. Tør ikke engang tenke på når jeg må to steder:o
To i samme bhg, hver sin avdeling, er jo styr nok. Men særlig når skole og bhg ligger i hver sin retning fra hjemmet blir det en logistikk-krøll hver morgen

Det går jo, det tar bare litt tid
 
Blir så imponert over alle som vet hva alt koster og hvor mye de bruker på alt i butikken. Jeg hat ikke peiling! Så nå skal jeg begynne å bli litt flinkere.
Tok vare på kvitteringen idag.
OG: kjøpte lett ost på halv pris, delte i to, raspet og la i fryseren. Så har jeg til pizza og taco etc.
SÅ imponert over meg selv:p
Flink:) Er utrolig mye penger å spare ved litt planlegging:)
 
Jeg er overrasket over hvor lang tid det tar på morgenen nå, med levering på to ulike steder. henting også forsåvidt, men der deler vi oss litt mer vi voksne.
Gårsdagens førsteklassing var strålende fornøyd! Også fornøyd med lekser på første dag. Mammaen litt mer overrasket over det kan man si ;)
Jepp, blir litt ekstra med ulike leveringer:)
Flott førsteklassingen var fornøyd:D
Her var leksen å sette bokbind på 3 bøker..
 
Back
Topp