Slår det ut på sukker i urinen når dere er på kontroll? Jeg har klart å holde sukkerinntaket på et moderat nivå, men på kontroll hos jordmor for en stund siden, slo det piiiiittelitt ut på sukker i urinen. Jeg hadde spist youghurtnøtter kvelden før og gikk ikke på do før morgenen etter. Jordmor trodde det var det som kunne ha slått ut, men må si jeg synes hun reagerte litt vel mye! xD Har levert flere urinprøver etter dette og alle har vært fine og hun har ikke nevnt noe om det igjen.
I sted kom samboeren min hjem med masse snop og godt, han tar påskeferie nå og ville vi skulle kose oss disse dagene og glede oss til bebis kommer! Jeg har termin i morgen og skal til jordmor, men når litt youghurtnøtter slår inn, hva kommer jordmor til å tenke når jeg har spist halve godteriavdelingen på Kiwi?! ;D
Hvordan reagerer bebisen hvis man spiser mye godteri på en gang? Men ja, egentlig så lurte jeg mest på om det slår ut på sukker i urinen hos dere og evt. hva sier jordmor/lege?